SZUKAJ
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku od roku 1997, której właścicielami są Jerzy Sobolewski i Paweł Sobolewski.
Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Lubuskiego nr 02/2008.
W lipcu 2009 roku otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelności od Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. Cechuje nas wielobranżowość. Biuro Podróży PAI ma dwie siedziby.

Główną siedzibą BP PAI wraz z całą jego infrastrukturą jest biuro w Skwierzynie na ul. Działkowców 9, które zajmuje się organizacją wypoczynku letniego (obozy i kolonie) dzieci i młodzieży oraz wyjazdów grupowych pobytowych i objazdowych.
Druga siedziba BP PAI mieści się w Gorzowie Wlkp. na ul. Pocztowej 5/3 . Biuro gorzowskie specjalizuje się w sprzedaży systemowej (internetowej ), organizuje również wyjazdy grupowe.

Zajmujemy się zarówno organizacją wczasów zagranicznych, wynajmem luksusowych autokarów turystycznych. Oferujemy również transport towarowy do 3,5 tony.

Organizujemy własne wyjazdy, między innymi do Grecji, Bułgarii, Włoch, Hiszpanii, Francji. Realizujemy indywidualne, jak i grupowe zamówienia (wycieczki zagraniczne, krajowe, szkolne, pielgrzymki, wyjazdy okolicznościowe, itp.). Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące programu, sposobu realizacji i przebiegu imprezy. Chętnie spełniamy życzenia naszych klientów, organizując imprezy nieobjęte ofertą na naszej stronie internetowej i w naszym katalogu. Gwarantujemy wykwalifikowaną, profesjonalną kadrę pilotów i przewodników oraz zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach i pensjonatach. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu niezapomnianego, wspaniałego urlopu przy stosunkowo niskich cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.