Umowa o pracę
Gorzów Wielkopolski
Opublikowano 5 miesięcy temu

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:

Kierownik warsztatu

Zakres obowiązków

·         sprawowanie kontroli nad pracą warsztatu

·         kierowanie podległym zespołem

·         planowanie bieżących napraw

·         dbanie o terminowość napraw

·         wyznaczanie zadań pracownikom

·         udzielanie pomocy mechanikom w niektórych pracach

·         nadzorowanie wykonywanych zadań i jakości

·         nadzorowanie wyposażenia warsztatu

Nasze wymagania

·         doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

·         praktyczna wiedza z zakresu budowy pojazdów mechanicznych – warunek konieczny

·         zaangażowanie w powierzone zadania

·         bardzo dobra organizacja pracy

·         umiejętność motywowania zespołu i egzekwowania powierzonych obowiązków

·         umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

·         dyspozycyjność

·         ważne prawo jazdy kategorii B

Mechanik pojazdów ciężarowych

Zakres obowiązków:

·         Bieżąca obsługa serwisowa autokarów

·         wykonywanie kompleksowych napraw bieżących i okresowych pojazdów

·         dbałość o zachowanie czystości na stanowisku pracy,

·         odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia

Nasze wymagania:

·         wykształcenie techniczne lub zawodowe,

·         wiedza w zakresie budowy samochodów ciężarowych

·         dyspozycyjność i elastyczność,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         zdolności organizacyjne własnej pracy

·         odpowiedzialność ,sumienność, rzetelność i zaangażowanie

Elektromechanik

·       Diagnozowanie usterek i awarii elektrycznych, elektronicznych i elektromechanicznych samochodów osobowych

·       Wykonywanie napraw i konserwacji zgodnie z wytycznymi producenta

·       Montaż, demontaż i wymiana podzespołów elektrycznych, elektronicznych i elektromechanicznych

·       Testowanie i kalibracja systemów elektrycznych i elektronicznych

·       Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i przepisów dotyczących pracy w serwisie samochodowym

·       Doświadczenie w naprawach i konserwacji samochodów ciężarowych

·       Znajomość nowoczesnych technologii i systemów diagnostycznych

·       Obsługa urządzeń diagnostycznych

·       Umiejętność pracy zgodnie ze standardami jakości

·       Precyzja, dokładność i dbałość o szczegóły

Naszym Pracownikom oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu na Umowę o pracę na pełny etat

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Niezbędne narzędzia do pracy

Cechy oferty pracy

Czas pracy

pełny etat

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.